Zaczynamy… czyli o czym mam pisać

Cześć!

Długo zastanawiałam się jak powinien wyglądać pierwszy wpis. O czym, jak długi itd. Doszłam do wniosku, że to miejsce ma być przecież ode mnie dla Was. Zatem to do Was właśnie powinna należeć decyzja odnośnie treści i rodzaju zarówno pierwszego jak i każdych następnych wpisów. Dlatego piszcie pomysły w komentarzach lub na maila: kontakt@farmatka.pl. O czym? O tym jakie tematy was nurtują. Może o czymś chcielibyście dowiedzieć się więcej? Może chcecie poznać stanowisko Farmatki w jakiejś sprawie. Wszystko oczywiście związane z farmacją, apteką, lekami i tematami krążącymi wokół tego.

Czekam na Wasze wiadomości i do przeczytania!

Zdrówka!

FarMatka

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 komentarzy

  1. Hej,

    Ja się chętnie dowiem jak to jest z tymi zamiennikami – czy to faktycznie ten sam lek i czy to znaczy że zawsze warto brać najtańszy bo się po prostu bardziej opłaca?

  2. Cześć Weronika,

    Powodzenia w pisaniu bloga oraz życzę wytrwałości ! Jeśli chodzi o tematy to oczywiście zachęcam do pisania o ziołach 🙂

    Pozdrawiam,

    Piotr Sokołowski – Pracownia Ziół

  3. Ja bardzo chętnie przeczytam o podawaniu leków najmłodszym – jaka kolejność? Bo wiem tyle, że probiotyki nie kogą być podawane razem z antybiotykiem. A co z witaminami? Syropami na kaszel? Spreyami do nosa? Help! Jak matka – matce 🙂