Odpowiedniki, zamienniki, generyki, czyli czy warto zamieniać leki.
Cześć! Jednym z pierwszych pytań do mnie były wątpliwości dotyczące zamiany przepisywanych leków na ich tańsze odpowiedniki. Czy warto, czy się opłaca i czy rzeczywiście jest to bezpieczne. Niestety nie mogę odpowiedzieć jednoznacznie tak albo nie ponieważ temat nie jest całkiem prosty i oczywisty, ale postaram się możliwie klarownie Wam go przybliżyć. Jaka jest tak…
